gruodžio 14, 2015

Apie DanceAll

Danceall šokių studija

Danceall tai šokio entuziastų komanda, kuri ypač myli salsa šokį. Danceall gimė kaip internetinis portalas teikiantis informaciją apie šokius, šokių studijas, Lietuvoje vykstančius šokių renginius. Vėliau šis vardas tapo ir salsa šokių studijos pavadinimu.

Komanda:

Gretė Petkevičiūtė

Šokį atrado būdama vos penkerių metų, kuomet mama nuvedė į pramoginių šokių būrelį.Vėliau teko išbanyti ir kitus stilius – show dance, lindy hop, jazz funk, tautinius, klasikinį bei šiuolaikinį šokį, kol galiausiai ieškojimai atvedė prie salsos. 2009 metais kartu su partneriu tapo Lietuvos Salsa čempionais, o 2011 metais Baltijos šalių vicemčempionais improvizacijos bei šou kategorijose. Nenustygstanti vietoje ir niekada nepavargstanti šokti, ji nuolatos gilina savo žinias tarptautiniuose festivaliuose, bei nuo 2013 metų savo patirtimi dalinasi su kitais!

Žilvinas Mažvila

Šokti pradejo būdamas 18-os metų. Netyčia patekęs į tautinių šokių kolektyvą „Voruta“, jis ten užsibuvo net aštuonerius metus. Intensyvus ir sunkus darbas bei talentas atnešė rezultatų. Tačiau čia atsirado salsa, kuri nustelbė visa kita. Kartu su Grete jis 2011 metais tapo Baltijos šalių salsa vicečempionu. Didelė meilė šokio kultūrai Žilviną paskatino sukurti šokio entuziastams skirtą informacinę internetinę svetainę danceall.lt. Vėliau ši idėja tapo  Danceall šokių studijos pradžia. Sukaupęs nemažai techninių ir praktinių žinių bei scenines šokio patirties, nuo 2013m. Žilvinas asistuoja Gretei visais vyriškais šokio klausimais :)