Intensyvios ZOUK pamokos

 

Intensyvios Zouk pamokos kartu su svečiu iš Lenkijos, vienu iš šauniausių Zouk’o šokėjų bei mokytojų Mariusz Lewandowski!

Sausio 30, 13 – 17 valandomis

Laisvės pr. 125, Vilnius

Pas Juozapą, cokoliniame aukšte.

 

Apie Mariusz

Kultūrizmo instruktorius, treneris, gelbėtojas, visapusiškas sportininkas ir galiausiai šokių mokytojas Mariusz ilgai keliavo, kol atrado save Zuok šokyje. Viskas prasidėjo nuo salsos, bachatos, vėliau sekė kitos šokio technikos, jazz’as, scenos judesys. Talentas bei sunkus darbas pelnė gerus rezultatus ir Mariusz netrukus prisijungė prie pagrindinės Salsa Libre Show grupės. Taip kartu su Salsa į Mariusz gyvenimą atkeliavo Zouk šokis, kuris iš karto jį sužavėjo. Mariusz pradėjo reguliariai treniruotis, dalyvauti įvairiuose Europos festivaliuose, o netrukus su kitais šokėjais sukūrė ir pradėjo treniruoti Zouk libre Show grupę. Mariusz tapo atpažįstamas asmuo Lenkijos Zouk bendruomenėje, kurio dėka Zouk’as pasiekė ne tik mažesnius Lenkijos miestelius, bei kitas kaimynines šalis, o taip pat jis ir jo ZOUK pamokos atkeliavo ir pas mus :)

Trumpai apie ZOUK

Zouk šokis kilo iš visiems žinomos Braziliškosios lambados. Lambada išpopuliarėjo labai greitai, tačiau gyvavo neilgai,90-aisiasi muzika bei šokis visiškai praranda savo populiarumą.
Brazilijoje, o ypač Rio de Žaneire tuo metu bene kiekvienas klubas grojo tik lambadą. Pavargę nuo vieno stiliaus muzikos, didžėjai nusprendė ją tiesiog pakeisti.
Kita priežastis, kodėl lambada užleido aikštelę kitiems šokiams, tai itin greitas muzikos tempas, kuris kėlė daug sunkumų skirtingo amžiaus žmonėms mokytis lambadą. Lambada šokio mokyklos pradeda mažėti, klubuose niekas nebegroja lambada muzikos. Nepaisant to Rio de Žaneire yra daug žmonių, kurie vis dar nori šokti lambadą. Čia ir prasideda Zouk istroija. Brazilai atrado Zouk ritmą bei muziką. Lambadeiros pradėjo šokti lambadą pagal Zouk muziką, dėl ritmo panašumo. Lambada muzika labai daug paveldėjo iš Karibų kultūros, kumbijos, merengės. Būtent dėl to lambados šokėjai galėjo nesunkiai prisitaikyti prie Zouk muzikos. Galiausiai lambada judesiai adaptuojasi prie lėtesnio tempo. Samba de Gafieira, bolero, foro duoda pradžią Zouk pagrindiniam žingsniu pirmyn/atgal, linijinė salsa (LA, NY) – tokiems judesiams kaip „lateral“ ir „bonus“, nes prieš tai lambada/zouk buvo šokama ratu. Tačiau priešingai negu salsoje, kurioje pagrinde yra vedama rankomis, Zouk’o vedime dalyvauja visas kūno. Dar vienas esminis skirtumas, kuris Zouk šokiui suteikia žavesio, tai klubai, kurie priešigai negu salsoje juda pirmiau kūno.

————————————————————————————–
5-ių valandų seminarai skirti visiems pamišusiems dėl Zouk’o bei siekiantiems išmokti dar daugiau, pagilinti savo turimas technines žinias, bei geriau suprasti apie ką yra šis šokis.
————————————————————————————–

Pamokų kainai asmeniui – 25EUR
Registruojantis poromis kaina porai – 40EUR

Registracija http://danceall.lt/event/intensyvios-zouk-pamokos/