gruodžio 30, 2015

SALSA šokis? Kodėl?

Įsivaizduokite, jog jums trūktsta tik vieno mažyčio dalyko, kad jaustumėtės nuostabiai.
Vieno mažyčio dalyko su kuriuo jūs atrodytumėte ypač seksualiai, patraukliai, viliojančiai. Ir tai nereikalauja burtų,  šamaninės praktikos, užkerėjimų ar meditacijos. Skamba per gerai, kad tai būtų tiesa? Pažadu, tikrai ne.
Salsa iš tikrųjų pakeis jūsų gyvenimą taip, kaip niekada neįsivaizdavote.

SALSA – tai žaidmas

Ar prisimenate, kada paskutinį kartą žaidėte? Tikriausiai ne, nes suaugusiųjų pasaulyje žaidimais užsiimti nepriimtina. Tačiau šokis suteikia tam puikią priežastį. Yey! Šokių aikštelė tampa mūsų žadimų aikštele, kur galime nuveikti kąnors išties smagaus!

SALSA – tai terapija

Kartais mums reikia kažko, kas atpalaiduotų po sunkios darbo dienos, sušildytų šaltuoju žiemos laikotarpiu, padėtų išgyventi nesėkmingai susiklosčiusius santykius, ir leistų tiesiog pabėgti kažkur toli toli nuo visko. Šokis – tai puikus vaistas, pakeliantis endorfinų kiekį kraujyje, bei sugrąžinantis mums šypseną!

SALSA – tai meditacija judant

Žmonėms visuomet patiko muzika, ritmas ir šokis. Iki šių dienų išlikę mūsų tautiniai šokiai tai puikiai patvirtina. Kuomet šokame pagal muziką, mes tarsi sugeriame ritmą ir melodiją į save. Aplinkui daugiau nieko nelieka. Mes medituojame judėdami pagal muziką.

SALSA didina pasitikėjimą savimi

Nepasitkėjimas savimi ypač žlugdo. Tačiau kuomet ateiname šokti į salę, tarsi atsiduriame laimingame rate, kuris primena, kiek daug galime išmokti ir padaryti.

SALSA plečia socialinį ratą

Šokis – tai puikus ledlaužis santykiuose. Juk pamokose tenka bendrauti su daug skirtingų žmonių, kurie nori šokti su jumis. Vėliau einate kartu į vakarėlius, o galbūt net kartu nuspredžiate surengti  vakarėlį. Kartais šokių draugai tampa tikrais jūsų gyvenimo draugais. Ir kas gali būti geriau, nei užmegzti pokalbį su sakiniu „Aš pradėjau šokti salsą…“

SALSA padeda išlaikyti gražias kūno linijas

Aktyvus šio šokio tempas išties degina kolorijas. Kam lieti jas neįdomiai bėgant bėgimo takeliu sporto klube, kai gali tai padaryti šokių aikštelėje!

SALSA leidžia jaustis seksualiai

Ir kaip gi kitaip! Juk tu pasitiki savimi, esi talentingas, atrodai puikiai, turi begalę draugų ir šoki su priešngos lyties atstovu!